Haber Detayı
17 Haziran 2022 - Cuma 20:16 Bu haber 1793 kez okundu
 
YİĞİTER OKULUNA VEDA ETTİ
19 Mayıs Cumhuriyet İlkokul Müdürü Sedat Yiğiter, Bakanlığın uygulaması kapsamında 9 yıllık görev süresini tamamladığı okuluna veda etti.
Gündem Haberi
YİĞİTER OKULUNA VEDA ETTİ

19 Mayıs Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Sedat Yiğiter’in 19 Mayıs Yörükler İlkokul Müdürü olarak tayinin çıktı.

Sedat Yiğiter, ayrılırken yaptığı açıklamasında, göreve başladığı günden 9 yıl boyunca hedefleri tutturmanın sevinci ve gururu içerisinde olduğunu kaydetti.

Yiğiter, “Görevi devraldığım günden bugüne, okulumuzu bir adım ileriye taşıyabilmek için ekip çalışmasına olan inancımla gayret sarf ettim. Okulumuzu İlçemizin en çok tercih edilen, bilimsel, sosyal kültürel, sportif etkinliklerde en başarılı okulu olması hedefiyle yola çıktım ve Yüce Rabbime şükürler olsun ki bugün; 19 Mayıs İlçemizin en çok tercih edilen,  kültürel, sportif etkinliklerde birincilikler alan bir okul olarak Cumhuriyet ilkokulunu zirveye taşımanın mutluluğuyla görevimi devrediyorum. Görev yaptığım bu süreçte ailem gibi gördüğüm ve fedakârca çalışan Cumhuriyet İlkokulu tüm personeline, sorumluluk bilinciyle her gün severek dersine gelen tüm öğretmen arkadaşlarıma, aile olabilmenin getirdiği samimiyet ve özveriyle bugününe taşımama destek olan idareci arkadaşlarıma, her konuda bizden desteğini esirgemeyen Okul Aile Birliğimizin tüm başkan ve üyelerine, her birini evlat bilip üzerine titrediğim öğrencilerime, onların saygıdeğer ailelerine yürekten teşekkür ediyorum.

Hoş sadalar,  güzel izler bırakmış olabilmenin umuduyla, ailem bildiğim çalışma arkadaşlarımdan ayrılmanın verdiği hüzün ile tüm sevdiklerimi Yüce Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Sedat Yiğiter yeni Okulu Yörükler İlk Ortaokul Müdürlüğü, Yörükler ilk Ortaokul Müdürü Mustafa Tuncay Mert Cumhuriyet ilkokul müdürü olarak görev yapacak.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: YİĞİTER, OKULUNA, VEDA, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı