Haber Detayı
09 Eylül 2020 - Çarşamba 12:01 Bu haber 2790 kez okundu
 
Türk Telekom’un Samsun-İlkadım Müşteri Merkezi Yenilendi
Türk Telekom, yenilenen Samsun İlkadım Müşteri Merkezini hizmete açtı.
Gündem Haberi
Türk Telekom’un Samsun-İlkadım Müşteri Merkezi Yenilendi

Çağdaş mağazacılık anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilenen müşteri merkezinde COVID-19 pandemisi sonrası Türk Telekom müşterileri için tüm önlemler alındı. 

 

Türkiye genelindeki tüm müşterilerine kendilerini ‘değerli htirme’ ilkesi ve kusursuz müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam eden Türk Telekom, Türk Telekom Müşteri Merkezlerini (TTMM) yenilemeye devam ediyor. Son olarak bu anlayışla yeniden düzenlenen Türk Telekom’un “Samsun İlkadım’daki Müşteri Merkezi”, Kale Mahallesi Cebhane Sokak Türk Telekom No:3’te 7 Eylül’de hizmete girdi.

 

Pandemi sürecinde yenilenen Türk Telekom müşteri merkezinde hijyen çalışmaları en üst noktaya çıkarıldı. Bu çerçevede sosyal mesafe kurallarına uygun bir ortam sağlanarak belirlenen noktalara dezenfektanlar koyuluyor ve maske kullanımına özen gösteriliyor. İlkadım Müşteri Merkezi’nde, hafta içi 09.30-17.30, cumartesi günleri 10.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Pazar günleri kapalı olan Türk Telekom İlkadım Müşteri Merkezi’nde mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve TİVİBU ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor.

Kaynak: Editör: Editor
Etiketler: Türk, Telekom’un, Samsun-İlkadım, Müşteri, Merkezi, Yenilendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı