Haber Detayı
30 Nisan 2022 - Cumartesi 14:52 Bu haber 3413 kez okundu
 
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
Samsun Üniversitesi tarafından düzenlenen iftar programında üniversitede öğrenim gören uluslararası öğrenciler bir araya geldi.
Kültür-Sanat Haberi
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Üniversitenin Rektörlük Şehir Ofisi’nde gerçekleştirilen programa Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ergin Kariptaş, Prof. Dr. Selahattin Kaynak, Genel Sekreteri Doç. Dr. Salih Kesgin, idari ve akademik personelin yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.

Programda konuşan Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, “Uluslararası öğrencilerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu program kültür kardeşliğimizi pekiştiriyor. Bizler uluslararası tüm öğrencilerimizi önemsiyoruz. Onlar bizim kültür elçilerimiz. Ülkemizde onlarla birlikte bilimin gelişmesine katkı sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Rektör Aydın, ayrıca yaptığı konuşmada gerçekleştirilen iftar programına sponsor olan iş insanı Cemal Kurtoğlu’na öğrenciler adına teşekkür etti. Öğrenciler ise düzenlenen program ve misafirperverlikleri dolayısıyla Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’a teşekkürlerini iletti. Program hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından son buldu.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: SAMSUN, ÜNİVERSİTESİ, ULUSLARARASI, ÖĞRENCİLER, İLE, İFTARDA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı