Haber Detayı
30 Mayıs 2022 - Pazartesi 18:32 Bu haber 1924 kez okundu
 
ŞAMPİYONDAN ZİYARET
Samsun Bafra ilçesinde yetişen sporculuk hayatını Bafra’da sürdüren Dosta güven rakibe korku salan başarılı sporcu Ringlerin korkulan ismi Ümit Kazanbaş gerek yurt içi gerekse yurt dışı olsun katıldığı müsabakalarda ve organisazyonlar da her defasında derece yapmasıyla adından çokça söz ettirmeyi başarıyor.
Spor Haberi
ŞAMPİYONDAN ZİYARET

21-22 Mayıs Gürcistan Tiflis de düzenlenen IFFC profesyonel uluslararası K-1 şampiyonasında. Türkiye adına katılan 81 kg da Ümit KAZANBAŞ şampiyon olup Altın kemerin sahibi olurken unvanını da korumuş oldu.

 

Gürcistan’da düzenlenen IFFC profesyonel uluslararası K-1 şampiyonasına Gürcistan, Türkiye, Azerbaycan, İran, Kazakistan, Sırbistan ülkelerinden toplamda 110 sporcu katıldı. Bu zorlu mücadelede Türkiye adına ringe çıkan Gururumuz Samsun Bafralı Ümit KAZANBAŞ 81 kg kategoride Gürcistanlı rakibi Arif MAMEDOV u ilk raunt da nakavt ederek şampiyonluk kemerini alarak unvanını korudu.

 

Cezair Fıght Arena Organizatörü Ve Menejer Serkan Cezairli: Bu maçlar biz ve ülkemiz için çok önemli karşılaşmalar. Düzenlenen organizede şampiyon olmamızın yanı sıra şanlı Bayrağımızı yurt dışında dalgalandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sporcumu tebrik ediyorum. Bu tür uluslararası organizasyonları devam etmesi lazım. Biz CFA organizasyonu olarak bu maçların rövanşlarını Türkiye’ye hatta Bafra’ya getirmek istiyoruz bu konuda sporseverlerin desteklerini bekliyoruz dedi.

 

Bizlere desteklerini esirgemeyen bizim baş hocamız değerli büyüğümüz Recep Kağan AYDOĞDU ya bizim her zaman yanımızda olan büyüğümüz abimiz Bilal ÇELEBİ hocamıza ve takım koçumuz Rahim Sezer Kaplan’a saygı değer sponsorlarımız sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: ŞAMPİYONDAN, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı