Haber Detayı
29 Nisan 2021 - Perşembe 15:00 Bu haber 2686 kez okundu
 
Ödüllü Yarışma Sonuçlandı
19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2020’den/2050’ye Covid 19 konulu mektup yarışmasının ödül töreni düzenlendi.
Eğitim Haberi
Ödüllü Yarışma Sonuçlandı

Pandemi kurallarına uygun olarak ortaokul ve liseler arası düzenlenen yarışma sonrasında gerçekleştirilen törenin ardından ödüller sahiplerine teslim edildi.

19 Mayıs Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen programa 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, 19 Mayıs Tapu Müdürü İhsan Sandıkçı, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Yalınkaya ve öğrenciler katıldı.

 

“Eğitime Her Zaman Destek Oluyoruz”

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu düzenlenen törende; “Öğrencilerimizi cani gönülden tebrik ediyorum. Burada asıl olan bu yarışmaya katılmaktır, öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum. Eğitim öğretime her alanda destek oluyoruz, olmaya devam edeceğiz ”şeklinde konuştu.

 

“Güzel Bir Yarışma Oldu”

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol; “Bizlerde insanlığın zor günler yaşadığı bu günleri öğrencilerimiz yaşlandığında kendilerinin o zamanki duygularını geleceğe taşımaları için geleceğe mektup yazmalarını istedik. Onlara bu zor günlerden tecrübe edinmelerini amaçladık. Unutulan değerlerimizden mektup yazmayı öğrencilerimize kavratalım hatırlatalım istedik. Güzel eserler güzel mektuplar çıktı ortaya. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Desteklerinden dolayı 19 Mayıs İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim Civelek’e ve 19 Mayıs Belediye Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na teşekkür ediyorum. Ayrıca yarışmalarda gece gündüz demeden öğrencilere ulaşan Murathan Yıldırım kardeşimize de özellikle teşekkür ediyorum” dedi.

 

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol’un konuşmasının ardından dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.

Ortaokul düzeyinde 1. İkbal Yılmaz, 2. Eflal Kafkas, 3. Hasret Hancı ve 4. Nurhayat Üslü oldu.

Lise düzeyinde 1. Sıla Arslan, 2. Ceren Bektaş, 3. Hilal Demir ve 4. Gamze Beyaz oldu.

Dereceye giren öğrencilere hediyelerini, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol ve 19 Mayıs Tapu Müdürü ihsan Sandıkçı’nın elinden aldı.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Ödüllü, Yarışma, Sonuçlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı