Haber Detayı
06 Aralık 2021 - Pazartesi 15:53 Bu haber 1318 kez okundu
 
KIZILAY SICAK YÜZÜNÜ GÖSTERDİ
Türk Kızılay 19 Mayıs Şube Başkanlığınca, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği, ihtiyaç sahibi öğrencilere, Genç Kızılay Gönüllüleri aracılığıyla Bot ve Mont yardımı yapıldı.
Gündem Haberi
KIZILAY SICAK YÜZÜNÜ GÖSTERDİ

Genç Kızılay gönüllülerinin gerçekleştirdiği dağıtımlarda gönüllü olarak hizmet eden Kazım Koçak, “Havaların soğuması ile kış mevsimi yavaş yavaş yaklaştı. İhtiyaç sahibi Öğrencilerimize bot ve mont giydirdik, miniklerin yüzünde tebessüm olmak gerçekten beni çok mutlu etti, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

ÖĞRENCİLERİMİZİN MUTLULUĞU BİZİDE MUTLU ETTİ.

 Yapılan çalışmayla alakalı değerlendirmede bulunan Türk Kızılay 19 Mayıs Şube Başkanı İş İnsanı Bayram Ali İşbilir, "Türk Kızılay 19 Mayıs Şubesi Olarak geleceğimiz olan gençlerimizin her zaman yanındayız. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak adına durmadan çalışmalar yürütüyoruz. Önümüz kış, ilçemizin her noktasındaki kardeşlerimize ulaşmak için seferber olduk, İnşallah çalışmalarımız durmadan devam edecek. Öğrencilerimizin mutluluğu bizi de mutlu etti. Ayrıca 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol’a, çalışmamızdaki paydaşlıktan dolayı şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: KIZILAY, SICAK, YÜZÜNÜ, GÖSTERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı