Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 11:50 Bu haber 1156 kez okundu
 
Jandarma Ekipleri Sıkı Denetimde
19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçeye bağlı kırsal mahallelerde korona virüsü denetimlerini ve filyasyon çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Gündem Haberi
Jandarma Ekipleri Sıkı Denetimde

19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, tüm dünyada etkili olan korona virüse karşı alınan önlemlere yönelik denetimlerini sürdürüyor. Jandarma ekipleri, sorumluluk bölgelerindeki araçlarda ve mahallelerde korona virüsü tedbirlerine uyulup uyulmadığını denetliyor.

19 Mayıs İlçe Jandarma ekipleri tarafından filyasyon kontrolü yapılarak, vatandaşlara anonslu uyarılarda bulunuluyor. Jandarma filyasyon ekipleri ev ziyaretlerinde, hasta olanların evlerinden çıkmamaları konusunda bilgilendirme yapılmakta.

Yapılan uyarılar ve denetimlerde ekipler, maske, mesafe ve hijyen uyarısı yapıyor. Evleri de denetleyen ekipler, pozitif ve temaslı kişilerin alınan tedbirlere uyulup uyulmadığını kontrol ediyor. Yol kontrol noktasında yapılan denetimlerde maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol ederek vatandaşlara uyarılarda bulunuyor.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Jandarma, Ekipleri, Sıkı, Denetimde,
Yorumlar
Haber Yazılımı