Haber Detayı
21 Ekim 2021 - Perşembe 15:10 Bu haber 1533 kez okundu
 
İMAM HATİP LİSESİNDEN MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI
19 Mayıs Hamidiye İmam Hatip Lisesi öğrencileri Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v ) ‘in doğumunun yıl dönümü Mevlid-i Nebi program düzenledi.
Gündem Haberi
İMAM HATİP LİSESİNDEN MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI

Şehit Eren Bülbül Konferans salonunda Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Murat Karaca, günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptı.

Mevlid-i Nebi haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda öğrenciler, Kur´an-ı Kerim tilaveti, oratoryolar, ilahiler ile Efendimizi bir kez daha anma, anlatma ve tanıma imkânı buldular.

Program katılımcılar tarafından büyük bir beğeniyle takip edildi.

Okul Müdürü Murat Karaca, programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Karaca konuşmasında, Hazreti Peygamberin gençlere verdiği önemi vurguladı.

Programa 19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İle Jandarma Komutanı Üsteğmen Serkan Kalınbacak, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, 19 Mayıs Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Karakartal, 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş, Daire Amirleri ve siyasi parti ilçe başkanları katıldı.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: İMAM, HATİP, LİSESİNDEN, MEVLİD-İ, NEBİ, PROGRAMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı