Haber Detayı
03 Aralık 2021 - Cuma 17:34 Bu haber 1181 kez okundu
 
HEPİMİZİN BİR ENGELLİ ADAYI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM
19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Beyaz Kar Özel Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri ile ilçede yaşayan engelli bireyleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.
Gündem Haberi
HEPİMİZİN BİR ENGELLİ ADAYI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM

19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, ziyaretlerde engelli bireylerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti.  Yaşadığımız hayatta hepimiz birer engelli adayıyız ve bu bilinçle yaşamalıyız diyen İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, ‘Önemli olan gönüllerdeki, engeli kaldırabilmektir. Bir engele sahip olmak, hiçbir şeye engel değildir. Yeter ki engel zihnimizde, kalplerimizde, vicdanlarımızda olmasın. Tüm engellerin sevgi ve dayanışma ile aşılacağını hatırlatarak, engelli vatandaşlarımıza ve fedakâr ailelerine saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ziyaretine Komiser Yardımcısı Nalan Kahveci, Polis Merkezi Amiri Emrah Demir, Polis Memurları Eda Topcu, İsmail Fidan eşlik etti. 3 Aralık dünya engelliler günü nedeni ile engelli rölyaf resim sanat ustası Hasan Yazıcı’yı Samsun Büyükşehir Belediye eski Başkanı Zihni Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye insan kaynakları Daire Başkanı İsmail Öztürk ve 19 Mayıs Muhtaralar Derneği Başkanı Salih Karakartal ziyaret etti. 

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: HEPİMİZİN, BİR, ENGELLİ, ADAYI, OLDUĞUNU, UNUTMAYALIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı