Haber Detayı
05 Eylül 2020 - Cumartesi 16:41 Bu haber 5022 kez okundu
 
FATİH SEVEN TEKRAR BAŞKAN
AK Parti Samsun’da 7. Olağan Kongre süreci tüm hızıyla sürerken 19 Mayıs İlçesinde de gerçekleştirilen olağan kongrede şimdiki Başkan Fatih Seven tek aday olarak çıktığı kongrede yeniden başkan seçildi.
Siyaset Haberi
FATİH SEVEN TEKRAR BAŞKAN

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Fatih Seven kongre sonrası yaptığı açıklamasında; “Düzenlediğimiz 7. Kongreye öncelikle bizi yeniden aday gösteren ve akabinde yeniden seçilmemizi sağlayan AK Parti genel merkezine ve AK Parti 19 Mayıs İlçe Teşkilatına teşekkür ediyorum. İlçe teşkilatımız; yönetim kurulu, gençlik kolları ve kadın kolları olarak gece gündüz demeden büyük bir özveri ile dolaşarak vatandaşın derdine ortak olarak sorunlarını dinlemiş ve dinlemeye çözüm bulacağız. Çalışmalarımıza ilk günkü heyecan ve özveriyle hep birlikte devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

19 Mayıs İlçesinde gerçekleştirilen 7. Kongreye; AK Parti Milletvekili Samsun İl Koordinatörü Adnan Günnar, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, MHP 19 Mayıs İlçe Başkanı Mustafa Selçuk, AK Parti 19 Mayıs Gençlik Kolları Başkanı Hakan Aksoy, AK Parti Samsun İlçe Başkanları, delegeler ve çok sayıda partili katıldı.

 

Protokol konuşmalarının ardından yönetim kurulu şu isimlerden oluşturuldu; Fatih Seven, Uğur Büyükbaş, Hakan Aksoy, Burcu Toklu, Rukiye Kabadayı, Mahmut Bozkurt, Metin Ayturan, Gülay Demirbağ, Yusuf Dede, Şevket Keşkekçi, Ömer Esmer, Mehmet Şenocak, Erol Kurt, Esra Karakartal, Ramazan Tongal.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: FATİH, SEVEN, TEKRAR, BAŞKAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı