Haber Detayı
04 Haziran 2015 - Perşembe 09:38 Bu haber 4970 kez okundu
 
ERHAN USTA’DAN ESNAF GEZİSİ
MHP Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, 19 Mayıs İlçesi’nde esnaf gezilerinde bulundu.
Siyaset Haberi
ERHAN USTA’DAN ESNAF GEZİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, seçim çalışmaları kapsamında 19 Mayıs İlçesi’nde bulunan esnafları gezdi. İlçenin tek yerel gazetesi olana 19 Mayıs Gazetesini de ziyaret eden Erhan Usta çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Esnaf ve Sanatkârların güçlendirilerek faaliyetlerine dinamizm kazandırılacağını ifade eden MHP Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta; “Seçim beyannamemizde esnaf ve sanatkarlarımız için önemli maddelerimiz bulunuyor. Bunlar içerisinde öncelikli olarak esnafımızın güçlendirilmesi var. Bu kapsamda meslek standartları geliştirilecek, esnafımıza ihtisas kimliği kazandırılacak ve mensubiyet bilinci oluşturulacak. Esnaf ve sanatkârımızın uygun krediye ve dış pazara erişimi kolaylaştırılacak, krediye erişimini engelleyen teminat sorunu ortadan kaldırılacak. Ürettikleri malların dış pazarlarda tanıtılması ve fuarlara katılmaları için özel teşvik sistemleri geliştirilecek” dedi.

Düzenlenen ziyaret programlarına MHP 19 Mayıs İlçe Başkanı Mustafa Selçuk, MHP Belediye Meclis Üyeleri, MHP 19 Mayıs Eski Belediye Başkan Adayı Hüseyin Kurt katıldı.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: MHP, Samsun, Milletvekili, Adayı, Erhan, Usta, 19, Mayıs, İlçesi’nde, esnaf, gez
Yorumlar
Haber Yazılımı