Haber Detayı
11 Mart 2021 - Perşembe 15:48 Bu haber 2778 kez okundu
 
Eğitime Büyük Önem Veriyoruz
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu eğitim ve öğretime başlayan okullardaki öğrencileri ziyaret etmeye devam ederek, onları yalnız bırakmıyor.
Eğitim Haberi
Eğitime Büyük Önem Veriyoruz

Eğitime verdiği destek ile örnek olan Başkan Topaloğlu, pandemi sürecinde okullarından uzak kalan ve yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri sık sık ziyaret ederek, onlara destek olmaya devam ediyor.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Eğitime ve insana yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır. Bu yüzden eğitime büyük önem veriyoruz. Sık sık okullarımızı ziyaret ederek, öğrencilerimizi yalnız bırakmamaya gayret ediyoruz. Tüm gayretimiz geleceğimiz olan çocuklarımızın daha güzel şartlarda eğitimlerine devam edebilmesi içindir. Eğitime olan desteğimiz devam edecek” dedi.

 

Yüz yüze eğitim başlamadan önce tüm okulları dezenfekte eden, okullara maske ve dezenfektan desteği sağlayan,19 Mayıs Belediyesi daha öncede ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet hediye etmiş, YKS sınavına girecek öğrencilerin sınav başvuru ücretlerini karşılamıştı. Şimdi ise çeşitli hediyelerle yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri ziyaret ederek, onları mutlu etmeye ve yalnız bırakmamaya devam ediyor.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Eğitime, Büyük, Önem, Veriyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı