Haber Detayı
07 Ocak 2021 - Perşembe 11:41 Bu haber 3348 kez okundu
 
Eğitim Aşkı Gönlümüzde Var
19 Mayıs İlçesi Atatürk Ortaokulu Öğretmenleri pandemi sürecinde okullarını baştan aşağı yeniledi.
Eğitim Haberi
Eğitim Aşkı Gönlümüzde Var

Atatürk Ortaokulu Müdürü Özkan Yamaç gazetemize yaptığı açıklamasında; “Öğretmenlerimiz, Okul Aile birliği yönetimimiz, yardımcı personelimiz ve velilerimizin katkı ve desteğiyle okulumuzda öğrencilerimiz için daha iyi bir eğitim öğretim ortamı oluşturmak adına okulumuzda çalışmalar yaptık.

Çocuklarımızın okullarına döndüğünde yapılan bu değişikliklerle okullarını daha çok seveceklerini düşünüyoruz. Bu bağlılık ve sevgi öğrencilerimizin başarılarına da yansıyacaktır. Okul bahçe izin bozuk olan zeminine belediye başkanımız Osman Topaloğlu’nun desteğiyle asfalt dökülerek bahçemizi öğrencilerimiz için güvenli hale getirdik. Yine okul bahçe duvar demirlerini boyayarak, bahçe içerisinde bulunan alanımızı öğretmen ve yardımcı personelimizin katkısıyla çit çekerek renklendirdik. Ayrıca okul girişimize okulumuzun adına yakışır bir Atatürk Köşesi Aile birliğimiz ve öğretmenlerimizin katkılarıyla yaptık. Eğitime yapılan desteğin her türlüsü bizim için çok değerli olup, destek veren tüm eğitim gönüllüsü paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Öğretmenlerimiz Öğrencilerini Çok Özledi

Özkan Yamaç; “Gelecek zaman içerisinde okulumuza İlçe Kaymakamımız, İbrahim Civelek,19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Demirkol’un  'nun destekleri ile Futbolda Türkiye 3. Olan takımımıza bir halı saha yapmak bir de okul dış cephesini mantolatmak yapmış olduğumuz planlama çalışmaları arasında yer almaktadır. Hedefimiz okulumuzu ilimizde sanatsa, sportif ve akademik yönden fark yaratan okullar içerinde yer almasını sağlamaktır, şeklinde konuştu.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Eğitim, Aşkı, Gönlümüzde, Var,
Yorumlar
Haber Yazılımı