Haber Detayı
22 Haziran 2022 - Çarşamba 16:27 Bu haber 1184 kez okundu
 
Çalışan-Sen’den Başkan Topaloğlu’na Ziyaret
Çalışanlar Birliği Sendikalar Konfederasyonuna (Çalışan-Sen) bağlı sendikaların yöneticileri 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Gündem Haberi
Çalışan-Sen’den Başkan Topaloğlu’na Ziyaret

Yapılan bu ziyarette; Ofis Bir-Sen Samsun İl Başkanı Fevzi Gül, Dem Toç-Sen Samsun İl Başkanı İsmail Tonka ve Din Bir Sen 19 Mayıs İlçe Temsilcisi Ömer Bilici hazır bulundular.

 

Ofis Bir-Sen Samsun İl Başkanı Fevzi Gül ve beraberindeki heyet burada 19 Mayıs İlçe Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na sendikal çalışmalar hakkında bilgi vererek, sendikalar çalışmalar hakkında da karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulundular. Yaklaşık bir buçuk saat süren ziyarette Türkiye’nin gündem konuları ile alakalı konulara da değinildi.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Başkan Fevzi Gül, 19 Mayıs Belediyesinin başarılı çalışmalarına yakinen şahitlik ettiklerini ve yapılacak olan çalışmalarda da iş kolumuza ister bağlı olsun, ister olmasın tüm kamu kurumlarımızla istişare hali içerisinde çalışmalara katkı sunmak istediklerini belirterek, Çalışan-Sen ve bağlı sendikalar olarak yeni projeler üretmeye devam edeceklerini belirtti.19 Mayıs İlçe Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yapılan ziyaretten ötürü büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ziyaretleri nedeni ile Çalışan-Sen’e bağlı sendikaların yöneticilerine teşekkür etti.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editor
Etiketler: Çalışan-Sen’den, Başkan, Topaloğlu’na, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı