Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 12:08 Bu haber 1611 kez okundu
 
Yörükler Mahallesi Düğün Salonunda Çalışmalar Başladı
İlçede covid-19 çalışmalarını aralıksız devam ettiren 19 Mayıs Belediyesi ayrıca söz verdiği projeleri de hızla hayata geçirmeye devam ediyor.
Kültür-Sanat Haberi
Yörükler Mahallesi Düğün Salonunda Çalışmalar Başladı

2019 seçimlerinin ardından Dereköy Mahallesi Kır Düğün salonunu tamamlayıp, faaliyete geçiren 19 Mayıs Belediyesi, bir diğer projesi olan Yörükler Mahallesi Düğün Salonu çalışmalarına da başladı. 800 m2 kapalı alan üzerinde bulunan mekânda çalışmalara başlayan ekipler, tavan kaplama ve aydınlatma işlemlerini tamamladı. Dekorasyon ve mefruşat çalışmalarının ardından 2 ay içinde çalışmaları tamamlayıp faaliyete geçirmek istedikleri Düğün Salonu modern görünümüyle örnek bir mekân olacak.

Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü için 26 şubattan itibaren ilçemizde dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarımızı sıklaştırırken, söz verdiğimiz projelerimizi de tek tek hayata geçiriyoruz. Dereköy Kır Düğün Salonumuzu tamamladık, Yörükler Mahallesi Düğün Salonumuzun da çalışmalarına başladık ve iki ay içerisinde tamamlayıp, halkımızın hizmetine sunacağız. İnşallah korona virüs tedbirlerinden kurtulduğumuz andan itibaren bu salonlarda mutlu günlerde halkımızın mutluluklarına ortak olmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Adil ATICI
Etiketler: Yörükler, Mahallesi, Düğün, Salonunda, Çalışmalar, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı