Haber Detayı
13 Ekim 2018 - Cumartesi 10:58 Bu haber 3019 kez okundu
 
Yerel Seçimlere Hazırız
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz 19 Mayıs’ta seçim öncesi ziyarette bulundular.
Siyaset Haberi
Yerel Seçimlere Hazırız

Başkan Ömer Süslü’ye Ziyaret

İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, partisinin başlattığı "İyilik Kervanı" çalışması kapsamında Samsun'a geldi. Dervişoğlu, parti genel kurulu üyeleri ve 13 milletvekilleri ile birlikte Samsun İl Başkanlığında basın toplantısının ardından Ömer Süslü’yü hastanede ziyaret etti. Devir teslim töreni hastanede gerçekleştirildi. Daha sonra Milletvekilleri ilçeleri ziyaret etti.

 

19 Mayıs’a gelen İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz, İYİ Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Yücel Dalkıran ve Yönetim Kurulu üyeleri,  Bafra İlçe Başkanı Zafer Bektaş ile beraber 19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyarette bulunarak, Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet etti. İlçemizin sorun ve ihtiyaçları halkında hasbihal ederek, yerel seçimler için oy istedi. Daha sonra 7. Yılına giren gazetemizi ziyaret ederek başarılar diledi.

 

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve Genel İdare Kurulu Üyesi Rıdvan Uz ve beraberindeki heyet 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner’i ziyaret etti.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: Yerel, Seçimlere, Hazırız,
Yorumlar
Haber Yazılımı