Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 13:32 Bu haber 5844 kez okundu
 
Vega Çelik İlgi Odağı Oldu
AGS GROUP A.Ş. - Vega Çelik Prefabrik, kendi tasarımı ve malzemeleriyle inşa ettiği Karadeniz dağ evi konseptli ve Ufak Tefek Ev ile fuar ziyaretçilerinin ilgisi odağı oldu.
Gündem Haberi
Vega Çelik İlgi Odağı Oldu

İstenilen yerde, istenilen projeyle, modern mimariden klasik mimariye istenilen özelliklerde farklı seçenekler sunan AGS GROUP A.Ş.- Vega Çelik Prefabrik, Türkiye’nin yapı sistemini ve yapı kültürünü değiştirmeyi hedefliyor. AGS GROUP AŞ - Vega Çelik Prefabrik, hafif çelik ve prefabrik konutların da çehresini değiştirerek, kaynaksız yapı teknolojisi, fibercement, betopan cephe kaplamaları ve butik konut projeleriyle prefabriğe yeniden şekil vermeyi amaçlıyor.

FUARA KATILMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Fuar hakkında konuşan AGS Şirketler Gurubu Yön. Kur. Bşk. Abdulkadir Gökmen; “TÜYAP Samsun 5. İnşaat Fuarı hem şirket bazında hem de ziyaretçi bazında katılımın üst seviyede olduğu büyük bir organizasyon. Üç ayrı markamızla katılım gösterdiğimiz bu fuarda sektöre kazandırdığımız ilklerle fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı olduk. Ekonomik anlamda dünya çapında zor bir yıl olmasına rağmen bu yıl böyle bir büyük organizasyonda Samsunlu olarak Samsunlu hemşehrilerimizle birlikte yer almanın ayrı bir gururunu yaşıyoruz” dedi.

YAŞAM TARZINI DEĞİŞTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

AGS GRUOP A.Ş - Vega Çelik Prefabrik ve Ufak Tefek Evler markasıyla 5. Samsun İnşaat Fuarı’nda, hazırladıkları Dağ Evi (Trio) ve Ufak Tefek Evler (konteyner) modeliyle tasarımlarının kendilerinin yaptığını belirten Yön. Kur. Bşk. Abdulkadir Gökmen, “Alışılmışın dışında dağ evi hafif çelik konstrüksiyon bina ve Ufak Tefek Evler (konteyner) getirdik. Ülkemizde ve yurt dışında birçok bölgede insanların yaşam tarzlarını tamamen değiştirmeyi hedefiyle yola çıkmıştık. Dört mevsim huzur ve güvenle kullanabilecekleri bu binalar, Karadeniz’in mavisiyle ve yeşiliyle birlikte yaşam tarzlarını, kültürlerini de yanında getiriyorlar” diye konuştu.

MÜSTAKİL HAYAT ÖZLEMİ

Gökmen, “İnsanlar artık çok katlı yapılarda oturmaktan sıkıldılar. Müstakil bir hayatı özlemeye başladılar. Karadeniz'de gördüğünüz sıcaklığı ve samimiyeti evlerinize de taşımaya başladık. Bizim yapılarımızda özgün tasarımlar çok önemli. Bizim standart projelerimiz olduğu gibi isteğe bağlı proje çalışması da yapabiliyoruz. Hem seri üretim yapan hem de butik projeler hazırlayan bir firmayız. Müşterilerimiz hayallerindeki evleri anlatıyorlar, biz de bunları hayata geçiriyoruz. Hayallerini binanın özelliklerine bağlı olarak 10 günden başlayarak, 30 güne kadar istedikleri mekanları tasarlıyoruz, uyguluyoruz ve montajlarını yapıp teslim ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Vega, Çelik, İlgi, Odağı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı