Haber Detayı
13 Eylül 2017 - Çarşamba 19:40 Bu haber 4255 kez okundu
 
ÜRETİCİ FINDIK DÖKTÜ OLAY OLDU
AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı binası önüne gelen fındık üreticisi, çuvalda bulunan fındıkları kaldırıma döktükten sonra parti binasından çıkan İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı ile karşılaştı. Kalaycı, kendisine "Söyle başkanım" diyerek seslenen üretici Mustafa Durmuş'a "Ben senin başkanın falan değilim ya" diyerek karşılık verdi.
Asayiş Haberi
ÜRETİCİ FINDIK DÖKTÜ OLAY OLDU

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı binası önüne gelen fındık üreticisi, çuvalda bulunan fındıkları kaldırıma döktükten sonra parti binasından çıkan İlçe Başkanı İrfan Kalaycı ile karşılaştı. Kalaycı, kendisine “Söyle başkanım” diyerek seslenen üretici Mustafa Durmuş’a “Ben senin başkanın falan değilim ya” diyerek karşılık verdi.

Üretici Durmuş ise beklemediği bu karşılık üzerine sert çıkarak, “Oy verdiğim partinin başkanı benim başkanımdır. Ama beni savunamıyorsa benim başkanım değildir” dedi.

 

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı ile fındık üreticisi Mustafa Durmuş arasında yaşanan diyaloglar ise o esnada orada bulunan ve görüntü alan gazeteci tarafından görüntülendi. AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Kalaycı, kendisine sert çıkan üretici Durmuş’a ise daha sonra “Kim öğretti oğlum sana bunu yapmanı” diyerek fındık üreticisinin üzerine yürüdü. Fındık üreticisi ise üzerine yürüyen İlçe Başkanı Kalaycı’ya “Oğlum diye hitap etme, Oğlum diyerek üzerime geliyorsun” diyerek çıkıştı.

 

Fındık üreticisi Durmuş, AK Parti İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı’nın davranışlarına sinirlenerek, “Siz AK Parti’li değilken biz AK Partiliydik. Samsun’a ilk geldiğinde mitingine bak Tayyip Erdoğan’ın önünde ben oradaydım sen değildin. Biz hakkımızı arıyoruz. Sizin işiniz bizim hakkımızı aramak başkan” dedi. İlçe Başkanı Kalaycı ise üreticiye ise “Senin hakkını aramak zorunda değilim” diyerek karşılık verdi.

 

Bu sırada Başkan Kalaycı, cep telefonu ile polisi arayarak, “Benim partinin önüne birisi gelmiş fındıkları dökmüş gelin bu adamı temizleyin” demesi dikkat çekti. İlçe Başkanı İrfan Kalaycı cep telefonu ile yaptığı görüşmeden sonra görüntü alan gazeteciye de tepki göstererek kamerayı sert bir şekilde kapatmasını söyledi. Gazeteci ise İlçe Başkanı Kalaycı’ya “Beyefendi beni mi döveceksiniz” diyerek cevap verdi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: ÜRETİCİ, FINDIK, DÖKTÜ, OLAY, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı