Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 10:08 Bu haber 3558 kez okundu
 
Türkiye’de 89. Sıradayız
19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, mahalle sorunlarını öğrenmek ve muhtarların önerilerini dinlemek için her ay muhtarlarla istişare toplantısı düzenliyor.
Gündem Haberi
Türkiye’de 89. Sıradayız

Toplantıda konuşma yapan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Amacımız 19 Mayıs’ı bir adım daha ileri nasıl götürebiliriz. Bu konuda ve sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli. Gelişmişlik seviyesinde 19 Mayıs İlçemiz Türkiye genelinde ilçeler arasında 89. sırada. Araştırın, göreceksiniz ki geçtiğimiz on yıl içerisinde genel ve yerel anlamda bizim gibi 25 bin nüfuslu bir ilçede 500 milyon liralık bir yatırım yapılmamıştır. Hükümetimiz sayesinde, ilçemizde hayal denilen birçok yatırımı hayata geçirdik. Çalışmaya devam edeceğiz. Hizmet ağını daha iyi yönetebilmek ve sorunların daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesini sağlamak için siz değerli muhtarlarımızla istişare toplantıları gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner konuşmasında; “Sizler mahallelerimizde bizlerin birer temsilcisisiniz. Bu doğrultuda bizler gibi hareket ederek, istişare yoluyla ilçemiz adına güzel işler yapma gayreti içerisinde olacağız. Belediye başkanımız da gerçekten büyük gayret içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Bizler de elimizden geldiğince her alanda destek olmaya çalışıyoruz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

EMRE PİRİNÇCİ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: Türkiye’de, 89., Sıradayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı