Haber Detayı
13 Ekim 2018 - Cumartesi 11:09 Bu haber 3919 kez okundu
 
Türk Kızılay'ı Bafra Şubesinden Giysi Yardımı
İhtiyaç sahiplerine yönelik yardım çalışmalarına devam eden Türk Kızılayı Bafra Şubesi, Bafra'da ki Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerine mont ve ayakkabı yardımında bulundu.
Gündem Haberi
Türk Kızılay'ı Bafra Şubesinden Giysi Yardımı

Başlatılan “Giyim Yardımı Projesi” kapsamında Gazi Osman Paşa İlköğretim okuluna giden Türk Kızılay'ı Bafra Şubesi Başkanı Osman Genç ve Gazi Osman Paşa Mahallesi Muhtarı Ömer Kaplan, okulu ve öğrencileri ziyaret ederek kışlık ayakkabı ve mont yardımında bulundu.

Türk Kızılay'ı Bafra Şube Başkanı Osman Genç, yardımların süreceğini belirterek, amaçlarının bu kış aylarında ihtiyacı olan çocuklarımıza bir nebze olsa yardım etmek ve onların yanında olduğumuzu htirmektir”  dedi.

Ayrıca Türk Kızılay'ın yardımlarından da bahseden Genç; “Türk Kızılay'ı olarak Bafra ve bölgesinde üstümüze ne düşüyorsa biz yapmaya hazırız diyerek,  hedefimiz kışın bir tek üşüyen çocuğumuz kalmayana kadar çalışmaktır” dedi.

 

Gazi Osman Paşa Mahallesi Muhtarı Ömer Kaplan ise, Yardımdan dolayı memnuniyetini dile getirerek, kendilerine şükranlarımı iletiyorum" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: Türk, Kızılay'ı, Bafra, Şubesinden, Giysi, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı