Haber Detayı
24 Ekim 2015 - Cumartesi 13:22 Bu haber 3133 kez okundu
 
TERÖRE GEÇİT VERMEYECEĞİZ
TERÖRE GEÇİT VERMEYECEĞİZ
Siyaset Haberi
TERÖRE GEÇİT VERMEYECEĞİZ

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Ak Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Ahmet Demircan, Atakum ilçesinde esnaf ziyaretleri ve düzenlenen sohbet programlarında vatandaşlarımızla bir araya gelerek 1 Kasım seçiminin önemi ve terörle ilgili açıklamalarda bulundu. "Eli sıkılmadık tek vatandaş kalmayacak çünkü biz vatandaşlarımızın teveccühü ile yeniden iktidar yürüyüşündeyiz. Onların vereceği karara saygı duyup yolumuza devam edeceğiz. İl ve ilçelerimizden gelen talepleri titizlikle takip edeceğimizden ve hizmet konusunda her zaman var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

 

Sohbetlerde DEMİRCAN "Sizlerin gayretleriyle Türkiye'yi daha güçlü, daha zengin bir ülke yapacağız. Hiç bir terör ve terörist faaliyet bizi milletimize hizmetten alıkoyamayacak. Bu terör odakları, bu milletin huzurunu bozmak, çocuklarını birbirine düşman etmek, kardeşi kardeşe kırdırmak için hareket ettiler. Çünkü güçlü bir Türkiye işlerine gelmiyor.

 

Dağlarımızda silahlı teröristlerin gezmesine, şehirlerimizde terörün cirit atmasına asla göz yummayacağız. Bu terör odakları ile kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz. Teröre ve teröriste geçit vermeyeceğiz. Huzur ve demokrasi operasyonu insanlarımızın can güvenliği sağlanıncaya, şehirlerimiz huzura kavuşuncaya ve en son silah gömülüp yok edilene kadar sürecek" şeklinde açıklamalarda bulundu. HARUN YAZICI

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: TERÖRE, GEÇİT, VERMEYECEĞİZ
Yorumlar
Haber Yazılımı