Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 12:06 Bu haber 8143 kez okundu
 
SULTAN SEYHAN ANKARA’DAN ADAY ADAYI
Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndaki görevinden istifa eden Sultan Seyhan AK Parti Ankara İkinci Bölge Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı.
Siyaset Haberi
SULTAN SEYHAN ANKARA’DAN ADAY ADAYI

Sultan Seyhan’ın açıklaması şu şekilde; “Değerli dostlarım, dava arkadaşlarım, ak mücadelenin yürekli neferleri, gönül elçileri; bugün büyük Türkiye davasında, ilk adımı atarak Ankara’dan milletvekili adaylık başvurumu yapmış bulunmaktayım. Büyük Türkiye sevdasına omuz vermek için çıktığımız bu yolda bize, hizmet etme aşkı nasip eden Rabbime sonsuz hamd ve senalar olsun. Millî iradenin temsil yeri olan TBMM'de halkımızın vekâletine talibiz. Çünkü bu asil milletin takdir ettiği vekalet, bizim için en büyük payedir. Niyetimiz; 15 yıllık büyük Türkiye yürüyüşünün baş mimarı Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve yanında, 2023 vizyonuna omuz vermektir. Gayemiz; yük olmak değil yükü omuzlayarak TÜRKİYE için çalışmaktır. Gücümüzü önce Hak’tan sonrasında ise bize gönül vermiş ailemiz, dostlarımız ve sevenlerimizden, yaklaşık 30 yıllık bürokrasi hayatımızda bizimle yürekten bağ kurmuş kalbinde bize yer açmış aziz milletten alıyoruz.

Hedefimiz; dürüstlük, çalışkanlık, halka hizmet, özünde ve sözünde bir olan düsturumuzu değiştirmeden, seciyemizi, talibi olduğumuz milletvekilliğinin ve ömrümüzün sonuna kadar taşımaktır.

Bu duygu ve düşüncelerin samimiyet özünü merkez alarak, AK Parti Ankara Milletvekili aday adayı olarak tüm dost ve hemşerilerimin dua ve desteğini bekliyorum. Gayret bizden tevfik Allah'tan...

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: SULTAN, SEYHAN, ANKARA’DAN, ADAY, ADAYI,
Yorumlar
Haber Yazılımı