Haber Detayı
05 Haziran 2013 - Çarşamba 19:13 Bu haber 15083 kez okundu
 
Suat Kılıç Bulvarı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
Turizm Haberi
Suat Kılıç Bulvarı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

19 Mayıs ilçesinde, 19 Mayıs belediyesi tarafından gerçekleştirilen Suat Kılıç Bulvarı üzerinde düzenleme çalışmalarına hız verildi.

Suat Kılıç Bulvarı üzerinde düzenleme çalışmalarında yer alan yolun çift şerit olarak asfaltlama çalışmaları bitirildi. Yolun orta refüj düzenleme çalışmalarına başlanıldı. Orta refüj de aydınlatma için kablolama çalışmalarına müteakip, bordur çalışmaları hızla devam ediyor. Bulvarın sağlı, sollu kaldırım çalışmalarına da başlanılmış olup, bu kapsamda da kaldırım sınır duvarları yapılıyor. Duvar çalışmaları biten yerde çalışmaya müteakip bordur, kaldırım ve parke çalışmalarına başlanılacak.

19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu “Suat Kılıç bulvarı üzerinde düzenleme çalışmalarında yer alan yolun asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Orta refüj düzenleme ve aydınlatma çalışmamız ise hızla devam ediyor. Orta refüj düzenleme ve aydınlatma çalışmamız tamamlandıktan sonra yolun her iki tarafına da parke kaldırım, yürüyüş yolu ve bisiklet yolu yapılacak. Böylece 19 Mayıslı hemşehrilerimiz sahil yolunu daha huzurlu ve daha rahat kullanabilecekler” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: suat, kılıç, bulvarı, çalışmaları, hızla, devam, ediyor
Yorumlar
Haber Yazılımı