Haber Detayı
07 Mayıs 2015 - Perşembe 09:17 Bu haber 2142 kez okundu
 
SUAT KILIÇ BABA OCAĞINDA PARTİLİLERLE BULUŞTU
61.Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç baba ocağı 19 Mayıs İlçesi’nde 19 Mayıs ve Bafra Ak Parti İlçe teşkilatları ile kahvaltıda buluştu.
Gündem Haberi
SUAT KILIÇ BABA OCAĞINDA PARTİLİLERLE BULUŞTU

Dünya Gelişirken Siz gelişmezseniz geride kalırsınız. Bafra ve 19 Mayıs İlçelerimiz il düzeyinde yatırım aldı. Hamdolsun Türkiye nerelerden nereye geldi. Bundan sonra biraz daha demokrasiyi geliştirmeye, çocuklarımızı daha iyi bir eğitim seviyesine çıkartmalıyız.

19 Mayıs’a şuan baktığımızda İmam Hatip Lisemizin kaba inşaatı bitmek üzere, 24 derslikli lisemiz, 24 derslikli Anadolu lisemiz ve diğer ilköğretim okullarımız gibi birçok okulu ilçemize kazandırdık. Üniversitemiz, Meslek Yüksek Okullarımızı kazandırdık. 400Kişilik öğrenci yurdumuzu da tamamladık. Bir tek eksiğimiz Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzdu, onunda parası hazır, yeri hazır yakın zamanlarda ihalesi yapılacak.

Bafra’da stadyum, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, hastanesi, gençlik merkezi, toplu konutları saymakla bitmez, Fakültemiz aynı şekilde, meslek yüksekokullarımız, öğrenci yurtlarımız.

Bu saatten sonra bu işlerin reklamında değiliz, artık birbirimize sahip çıkma birbirimizi hayırla yad etme zamanı. Her iki ilçemizin de çok değerli ilçe teşkilatları var. Vefalı ve çalışkan, bunu bugün için değil 3 Kasım 2002’den, temayül yoklamalarından beri bu teşkilatlarla bu yolu beraber yürüdük. Şu anda hem Bafra’da hem 19 Mayıs’ta çok çalışkan teşkilatımız var, kadın kolları ve gençlik kollarımız var, her iki ilçemizde çalışkan Belediye Başkanlarımız var, hem halk ile diyalogları sağlam, sevecen, sıcak hem de proje takipleri sağlıklı ve koordineli. Her zaman arkalarında duracağız.

ÇOK SÖZ DEĞİL, ÇOK İŞ LAZIM

Kişi O’dur kişi koya ardında eser, eseri olmayanın yerinde yeller eser. Mesele bu. Eser bırakırsan ardından hayırla yad edilirsin, eser bırakmazsan yerinde yeller eser. Harmanda izi olmayanın harmanda yüzü olmaz, çalışacağız ”dedi.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: 61Hükümet, Gençlik, Spor, Bakanı, Samsun, Milletvekili, Suat, Kılıç, baba, ocağı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SUAT KILIÇ BABA OCAĞINDA PARTİLİLERLE BULUŞTU
Yorumlar
Haber Yazılımı