Haber Detayı
08 Ekim 2018 - Pazartesi 10:42 Bu haber 2792 kez okundu
 
SPORTMEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
19 Mayıs İlçesinde seçimlerin yaklaşmasına az bir süre kala ilk olarak Wushu Milli Takım Antrenörü Bilal Çelebi Bağımsız Belediye Başkanlığına adaylığı açıkladı.
Siyaset Haberi
SPORTMEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Bilal Çelebi gazetemize yapmış olduğu açıklamada; “Öncelikle hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Bir mekânı, bir kenti, bir ülkeyi, dünyayı paylaştığımız insanları ve onların dünyalarını samimiyetle merak etmiyorsak, belki çok şey olabiliriz ama demokrat olamayız diye düşünüyorum. Bu halkın gönlünü kazanmak için kusursuz demokrat olmamız gereğinin altını çizmek istiyorum. Sahip olduğumuz muazzam vicdan ve aklı ortaklaştırarak bunu başarabileceğimize de gönülden inanıyorum. Herkes önce kendi kapısının önünü süpürmeli lafını çok yerinde buluyorum. Ben ve ailem bu sorumluluğu hiç ihmal etmedik, bununla gurur duyuyorum. Uzunca zamandır da kapımızın önünü süpürüyoruz ve elbette hiç şüphesiz her koşulda her zaman buna devam da edeceğiz. Milli Takım Antrenörü olarak ilçemizde uzun yıllar hizmet ettim. 10 ayrı birimin Karadeniz Bölge Başkanlığını yapıyorum. Yardımsız ve desteksiz kalan bu çabalarımla bile yüzlerce sporcu yetiştirip onlarca şampiyonluk kazandık. Şimdi sizden spor alanında yapmış olduğum çalışmalardan yola çıkarak daha fazlasını yapabilmek için yetki ve vekâlet istiyorum.

Güzel ilçemizin hak ettiği güzel geleceği ortak akıl, özgürlük ve bilimle inşa edeceğimiz güzel, mutlu günlere olan inancımla saygı ve sevgilerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: SPORTMEN, BELEDİYE, BAŞKAN, ADAYI,
Yorumlar
Haber Yazılımı