Haber Detayı
09 Nisan 2013 - Salı 19:13 Bu haber 1796 kez okundu
 
SPORA OLAN DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK
Spor Haberi
SPORA OLAN DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK

 

Samsun Hakemler Derneğinden Başkan Topaloğlu’na Ziyaret.

Samsun Hakemler Derneği Başkanı Özkan Öztürk, Samsun Hakemler Derneği Başkan Yardımcısı Volkan Kemal Sezer, Klasman Hakemlerden Samet Çiçek 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette 19 Mayıs belediye Spor Antrenörü Murat Atalar da yer aldı.

Samsun Hakemler Derneği Başkanı Özkan Öztürk “ Başkanımız Osman Topaloğlu’nun spora vermiş olduğu desteği hepimiz görmekteyiz. Başkanımızın spora vermiş olduğu destek hakem camiası tarafından da takdir görmektedir “dedi.

Öncelikle ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim diyen başkan Topaloğlu sözlerine şöyle devam etti. “ Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim diyen Atatürk’ün sözünü hatırlatarak; sporda ahlaklı davranmanın adaleti sağlayacağını böylece daha adil müsabakaların gerçekleşeceğini söyledi. 19 Mayıs ilçesinde sporun bir çok alanında başarılı gençlerin olması bizleri mutlu etmektedir. Bu başarıların devam edeceğine inanıyor, her zaman olduğu gibi spora olan desteğimizi sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: spora, olan, desteğimiz, her, zaman, sürecek
Yorumlar
Haber Yazılımı