Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 09:30 Bu haber 1689 kez okundu
 
SİZLER AZMİN, İNANCIN GÜCÜSÜNÜZ
Başkan Topaloğlu Down Sendromu Futsal Milli Takımı ile bir araya geldi.
Spor Haberi
SİZLER AZMİN, İNANCIN GÜCÜSÜNÜZ

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Down Sendromu Futsal Milli Takımı ile Ak Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un ev sahipliğinde Ihlamur cafe restoranda düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,”12-15 Kasım tarihlerinde İtalya’da düzenlenecek olan, Avrupa şampiyonasına hazırlık için 19 Mayıs ilçemizde kamp yapan Down Sendromu Futsal Milli Takımımız ile birlikte bu güzel kahvaltı programında bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. Sporcu kardeşlerime şimdiden başarılar dilerim” .Dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Allah halis niyetle yola çıkıp çalışanlara, ter dökenlere mutlaka mükâfatlarını verir. Sizler azmin, inancın gücüsünüz . Başarılarınızla, hiçbir engeli olmadığı halde sürekli bahaneler bulanlara iyi bir ders veriyorsunuz. Tabi bu arada sizinle beraber ailelerinizi de tebrik ederim. Allah onlardan razı olsun. Sizin arkanızda duran, spor yapmanıza teşvik eden, sizi toplumdan kopartmayıp, hayatın içine katan ailelerinizle tüm toplum olarak gurur duyuyoruz”. Dedi.

Kahvaltı programının ardından, 19 Mayıs ilçe kapalı spor salonunda yapılan antrenmanlara katılan başkan Topaloğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M.Serkan Eroğlu ile birlikte, Down Sendromu milli takımı ile karşılaşan, 19 Mayıs ilçesi Şehit Hüseyin Aydın ortaokulu kız futsal takımı hazırlık maçını izledi.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: SİZLER, AZMİN,, İNANCIN, GÜCÜSÜNÜZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı