Haber Detayı
12 Aralık 2018 - Çarşamba 17:52 Bu haber 2804 kez okundu
 
SİZ MUTLU OLUNCA BİZDE ÇOK MUTLU OLUYORUZ
19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İnsan Hakları Heyeti ile Özel Beyaz Kar Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
Gündem Haberi
SİZ MUTLU OLUNCA BİZDE ÇOK MUTLU OLUYORUZ

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, “Her zaman sizlerin yanındayız. 10 Aralık insan hakları haftası dolayısıyla sizlerle birlikteyiz. Siz mutlu olunca biz de çok mutlu oluyoruz. Bu özel çocuklarımızın topluma dahil edilmesi çok önemli bir görev, çocuklarımız açısından da bir haktır. Bize düşen görev ise onların yaşam koşullarını iyileştirip, kolaylaştırmak ve topluma kazandırmaktır.” diye konuştu.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Hepimiz birer engelli adayıyız. Bu sebepten dolayı bizim engelli kardeşlerimizi sadece belirli günlerde değil her zaman hatırlamalıyız. Onlar her sokakta, her mahallede ve her şehirde olan kardeşlerimizdir. Zaten hepimiz bu dünyada misafiriz. Dünya yolda yürürken altında dinlediğimiz bir ağaçtır. Bu nedenden dolayı bu misafirhanede kimileri başkan, kimileri müdür, kimileri de engelli ama önemli olan bizim ahiret  için ne yaptığımızdır. Biz engelli kardeşlerimize hayatı kolaylaştırdığımız sürece başarılı olabiliriz." dedi. Heyet daha sonra sınıfları tek tek gezerek kurum müdiresi Cansu Şenel'den  bilgi aldı.

HARUN YAZICI

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: SİZ, MUTLU, OLUNCA, BİZDE, ÇOK, MUTLU, OLUYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı