Haber Detayı
30 Mart 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 3306 kez okundu
 
Şampiyonlardan Başkan Topaloğlu’na Ziyaret
Spor Haberi
Şampiyonlardan Başkan Topaloğlu’na Ziyaret

19 Mayıs belediye güreş takımı şampiyonları, Hüseyin Çakmak, Orhan Şahin, Ömer Faruk, Antrenörleri Fatih Taş, Ali Çağlar ve 19 Mayıs İlçe Gençlik ve Spor Müdürü M.Serkan Eroğlu 19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

13-14 Yaş Türkiye Gruplar Şampiyonası grekomen(Sinop) ve serbest (Artvin) dalda gerçekleşen güreş müsakabalarında 66 kiloda Hüseyin Çakmak 1. (grekomen),85 kiloda Orhan Şahin 2.(grekomen),35 kiloda Ömer Faruk Sak 2. (Serbest) oldu.

Başarılı güreşçiler 24-28 Nisan tarihleri arasında Kırşehir’de Türkiye şampiyonasına katılacak.

19 Mayıs İlçe Gençlik ve Spor Müdürü M.Serkan Eroğlu “Bütün bu başarılarda başkanımızın maddi ve manevi olarak he zaman yanımızda olması gerçekten bizlere ve sporcularımıza güç vermektedir. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır“ dedi.

19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu “Vermiş olduğumuz desteğin karşılığını ilçemize kazandırdığınız başarılarla en güzel şekilde veriyorsunuz. Bizim istediğimiz beklediğimiz tek şey verilen bu desteklerin başarı ile taçlandırılmasıdır.19 Mayıs ilçesinde futbol, güreş, judo, izcilik gibi sporun birçok alanında gerçekten yetenekli sporcularımızın olduğunu görüyoruz. Gençlerimizin boş vakitlerinde spora yönelmesi, birde ilçemize başarı getirmesi bizlere verilebilecek en güzel hediyedir. Hepinizi tebrik ediyorum. Bu başarılarda katkısı olan herkesi tebrik ediyorum. Ziyaretiniz içinde çok teşekkür ederim” dedi. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: şampiyonlardan, başkan, topaloğlu’na, ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı