Haber Detayı
07 Haziran 2013 - Cuma 19:13 Bu haber 1498 kez okundu
 
ŞAMPİYONDAN BAŞKAN’A ZİYARET
Spor Haberi
ŞAMPİYONDAN BAŞKAN’A ZİYARET

19 Mayıs ilçesi yine Güreşte başarıya imza attı.

29 Mayıs-02 Haziran tarihleri arasında Amasya’da yapılan Serbest Türkiye Şampiyonası Güreş Eğitim Merkezi seçmelerinde 50 kg ‘da Metehan Korkmazyiğit Türkiye 2.si olarak, Yozgat Güreş Eğitim Merkezinde güreş eğitim almaya hakkı kazandı.

Metehan Korkmazyiğit ve Antrenörler Ali Çağlar, Barış Düzenli, Fatih Taş 19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu Metehan Korkmazyiğit ve antrenörleri başarılarından dolayı kutladı. Başkan Topaloğlu “İlçemizde hemen hemen her gün spor ile ilgili başarı haberleri duyuyoruz, görüyoruz verdiğimiz destekler boşa gitmiyor.Verilen desteklerin boşa çıkmamazı bize verilebilecek en güzel hediyedir. Başarılarınızın devamını bekliyoruz “dedi.

Antrenörler Ali Çağlar, Barış Düzenli, Fatih Taş ise başkanımız bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Hep desteği ile yanımızda oldu. Bu desteği hissetmek bizim için çok önemli, sporcularımızın en çok manevi desteğe ihtiyacı var. Başkanımıza bu anlamda gerçekten ne kadar teşekkür etsek azdır dediler.

19 Mayıs ilçesinden 6-9 Haziran Kahramanmaraş Serbest Türkiye Şampiyonasında 42 kg da Berkay Çalışkan,10-14 Haziran Aksaray Grokremen Türkiye şampiyonasında 35 kg da Ömer Faruk Sak, 38 kg Kürşat Göl temsil edecek.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: şampiyondan, başkan’a, ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı