Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 11:45 Bu haber 7535 kez okundu
 
SABRİ BAYRAM KARŞIYAKA MAHALLESİNE MUHTAR ADAYI
19 Mayıs Cumhuriyet Ekmek Fırını sahibi Sabri Bayram ikamet ettiği Karşıyaka Mahallesine muhtar adayı oldu.
Siyaset Haberi
SABRİ BAYRAM KARŞIYAKA MAHALLESİNE MUHTAR ADAYI

Sabri Bayram yapmış olduğu açıklamada; “Mahallemizde yaptığımız istişareler sonucunda muhtar olmam konusunda, bana verilen yoğun destek üzerine adaylığımı açıklıyorum. Ülkeme, ilçeme ve mahalleme hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Değişmeyen Tek Şey Değişim

‘Değişmeyen tek şey değişim’ sloganımız şeklinde konuşan Sabri Bayram; “Bu vesileyle, Aza Heyetimiz, Mehmet Ali Orta, Kemal Denizci, Leyla Ayaz, Nuray Topar, Kadem Küçükaydın, Hüseyin Karagöl, Sami Kabadayı ve Murat Karaman ile beraber, siz değerli mahalle halkımızın her daim yanında olmak istiyoruz. İstişare kültürüne önem veren, her koşulda yanında olan, yalan siyaseti gütmeyen birleştirici ve daha güçlü bir yerel idare için teveccüh ve oylarınıza talibim. İnşallah 31 Mart günü Karşıyaka Mahallemize BAYRAM gelecek” ifadelerini kullandı.

Sabri Bayram Kimdir?

‘Yeni ve Güçlü Yönetim, Etkili ve Sosyal İdarecilik’ sloganıyla sahaya inen Sabri Bayram;

01 Ocak 1972 yılında Giresun’un Doğankent İlçesinde doğdu. İlkokulu Doğankent İlçesinde bitirdi. Ortaokulu Espiye Y.İ.B.  Okulunda tamamladı. 1987 yılında Tirebolu Lisesini bitirdi. Değişik illerde çeşitli meslek faaliyetlerinde bulundu.  1989 yılında 19 Mayıs İlçesi Karşıyaka Mahallesine yerleşti.  Evli ve iki çocuk babasıdır.  2000 yılında 19 Mayıs Karşıyaka Mahallesinde esnaflığa başladı. Halen Cumhuriyet Ekmek Fırını işletme sahibidir.

EMRE PİRİNÇCİ

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: SABRİ, BAYRAM, KARŞIYAKA, MAHALLESİNE, MUHTAR, ADAYI,
Yorumlar
Haber Yazılımı