Haber Detayı
11 Nisan 2013 - Perşembe 19:13 Bu haber 5484 kez okundu
 
POLİS TEŞKİLATI HALKINA BÜYÜK GÜVEN VERİYOR
Asayiş Haberi
POLİS TEŞKİLATI HALKINA BÜYÜK GÜVEN VERİYOR

 

Polis haftası etkinlikleri kapsamında ve Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 168.yılı münasebetiyle ziyaretlerini sürdüren 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Dr. Şener Özdemir 19 Mayıs belediye başkanı Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti.

19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Dr. Şener Özdemir “Başkanımızın her zaman desteğini yanımızda hissediyoruz. Başkanımızın desteğini yanımızda görmek bizleri çok mutlu ediyor. Kendisine bu anlamda çok teşekkür ediyoruz “dedi.

19 Mayıs Belediye başkanı Osman Topaloğlu ise ilçedeki huzurun sağlanmasında Emniyet teşkilatının büyük pay sahibi olduğunu söyleyerek “Huzur ve güvenin sağlanması için gece gündüz demeden her türlü olumsuz şartlarda en üst noktada çalışan Emniyet teşkilatımızın göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmalardan dolayı şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim. Polis teşkilatımız halkımıza büyük güven vermektedir” dedi. Güvenliğin ve huzurun son yıllarda büyük başarılara imza attığını dile getiren 19 Mayıs Belediye başkanı Osman Topaloğlu  “Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Bu vesile ile Emniyet teşkilatımızın Polis haftasını kutluyorum" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: polis, teşkilati, halkina, büyük, güven, veriyor
Yorumlar
Haber Yazılımı