Haber Detayı
05 Mayıs 2018 - Cumartesi 12:51 Bu haber 4566 kez okundu
 
ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ'NDE ŞİFA BULDU
Çok şiddetli bel ağrıları olan ve ağrıların artması sonucu Özel Medibafra Hastanesi'ne başvuran ve Ankara'da yaşayan 66 yaşındaki Levent Moramollu, önce sırayla İtalya, Almanya / Münich ve Türkiye'nin birçok yerindeki hastaneleri kapı kapı dolaştı. Moramollu tavsiye üzerine ailesi Özel Medibafra Hastanesi’ne getirdi.
Sağlık Haberi
ÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ'NDE ŞİFA BULDU

Gerçekleşen bel fıtığı ameliyatının ardından açıklama yapan Op. Dr. Yakup Sezer; “Belin orijinal yapısını bozmadan sinirleri sıkıştıran bağ dokusu ve kemiklerin basısı mikrocerrahi yöntemi ile kaldırıldı. Platin, vida gibi belin yapısına uygun olmayan malzemeler kullanılmadı. Hasta bir gün içerisinde taburcu edildi” dedi.

 

Özel Medibafra Hastanesinde bel fıtığı ameliyatı olan Levent Moramollu; “Aile dostumuz olan Dr. Neşe Hanım'ın tavsiyesi üzerine Özel Medibafra Hastanesine geldik. Hastanedeki yoğunluğa rağmen randevu vermeden geldiğim gün beni ameliyat ettiniz. L4,L5 spinal stenozun, omurgaların arasındaki kanalın daralmasına bağlı, içinden geçen omurilik ve sinir köklerinin sıkışması sonucu bir daralma olmuş. Daralma yüzde yüz seviyeye gelmiş, ayak felcine uğrayacakmışım. Ameliyattan sonra sağlığım çok iyi,  gayet iyi yürüyorum. Daha önce yapamadığım bütün hareketleri yapıyorum. Size gerçekten minnet borçluyum. Hastalığım nedeniyle bugüne kadar bir çok doktor ve hastane gezdik. Hiçbiri mikrocerrahi yönteminden bahsetmedi. Platinli, vidalı ve açık ameliyatlardan bahsettiler. Ameliyatların gerek maliyetlerinin yüksek oluşu, gerek rehabilitasyon süresinin uzun olması bizi tedirgin etti. Başarılı ameliyattan dolayı başta doktorum Op. Dr. Yakup Sezer’e, ekibine ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: ÖZEL, MEDİBAFRA, HASTANESİ'NDE, ŞİFA, BULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı