Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 17:49 Bu haber 495 kez okundu
 
ÖNCELİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZ
Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Gündem Haberi
ÖNCELİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZ

İki ilçe Milli Eğitim Müdürü pandemi sürecinde yapılan eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirerek görüş alışverişinde bulundular.

 

Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar; “19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çalışmalarını takip ediyorum. Güzel çalışmalar yapıyorlar.  Pandemi sürecinde ülke olarak zor bir sınavdan geçmekteyiz. Öğrencilerimizin eğitimden derslerden uzak kalmaması lazımdı. Bunu da ancak uzaktan eğitim yoluyla çözebilirdik. 19 Mayıs ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak arkadaşların fedakârca çalışmalar yaptıklarını gördük. Kendilerine hem teşekkür ediyorum hem de tebrik ediyorum” dedi.

 

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol: “Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Uzunlar müdürümüze nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Canik Halk Eğitim Müdürü Zekeriya Özkanbey’e de teşekkür ediyorum. Dünya olarak pandemi den dolayı zor bir süreç yaşamaktayız. Canik Samsunumuzun merkez ve en büyük ilçelerinden biri Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çok başarılı çalışmalar yaptığına şahit oluyoruz. Kendilerini bende tebrik ediyorum. Eğitim öğretimle ilgili fikir alış verişinde bulunmaya devam edeceğiz. Önce insan önce eğitim öncelik öğrencilerimiz diyoruz. Onların bu tatil sürecinde eğitimden uzak kalamamaları için gerek EBA Tv yoluyla gerekse uzaktan eğitim yoluyla onları motive etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: ÖNCELİĞİMİZ, ÖĞRENCİLERİMİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı