Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 14:00 Bu haber 1912 kez okundu
 
OMÜ DANIŞMA KURULU'NDA KONUŞTU
Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, OMÜ'nün son Danışma Kurulu Toplantısında, “Toplumların Kalkınmasında Önemli Olan Farklı Olanı Yapmaktır” dedi.
Gündem Haberi
OMÜ DANIŞMA KURULU'NDA KONUŞTU

OMÜ 2018 yılı son Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin başkanlığındaki toplantıya, Samsun Vali Osman Kaymak, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı(STSO) Salih Zeki Murzioğlu, Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, iş adamı Cemal Yeşilyurt ve öğretim üyeleri katıldı.

 

CEMAL YEŞİLYURT EV SAHİBİ

 

Tekkeköy İlçesi'ndeki Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi A.Ş. Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen Danışma Kurulu'na başkanlık yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, konuşmasında, “Samsun'umuzun gururu OMÜ'müzün bu yılki son toplantısını değerli iş adamımız Cemal Yeşilyurt beyin ev sahipliğinde gerçekleştiriyoruz. Yapılan çalışmalarımızın üniversitemize ve Samsun'a hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

ZİHNİ ŞAHİN: “BİRLİKTELİK SAĞLADIK”

 

Samsun'un kalkınmasında OMÜ'nün yerinin çok önemli olduğunu belirten Zihni Şahin, "Toplumların ilerlemesinde, kalkınmasında herkes bir şeyler yapar ama önemli olan farklı olanı yapmaktadır. O bakımdan üniversitemizde bu tür çalışmaların olması bizlere güven veriyor. Toplumların geleceğini etkilemek için birliktelik önemlidir. Bizler Büyükşehir Belediyesi ile Valiliğimiz ile, üniversitemiz ile bu birlikteliği sağladık. Bundan sonraki çalışmalarımızda da bu birlik ve beraberliğimiz sürecektir" diye konuştu.

Toplantı daha sonra Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç'in konuşması ve bazı öğretim üyelerinin sunumları ile devam etti.

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: OMÜ, DANIŞMA, KURULU'NDA, KONUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı