Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 11:12 Bu haber 1917 kez okundu
 
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 15 Temmuz Millet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı.
Gündem Haberi
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

Törene 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Serkan Kalınbacak, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü V. Ahmet Akdoğan, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Caner Can Koç, Osman Demirpençe ile çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk koyulmasıyla başlayan tören 19 Mayıs Hamidiye İmam hatip lisesi Şehit Eren Bülbül konferans Salonunda Hamidiye imam hatip lisesi tarafından düzenlenen törenle devam etti.

 

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner; “Büyük bir gururla icra ettiğiniz öğretmenlik mesleğinin önemini ve kutsiyetini bir kez daha idrak ediyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için büyük bir gayret ve fedakârlıkla çalışan, geleceğimizin mimarları öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlar; mesleğe yeni başlayan öğretmenlerimize başarılı ve hayırlı bir meslek hayatı, emekli olan öğretmenlerimize sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim” dedi.

 

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol; “Bilgiye ulaşmada bize rehberlik yapan , fedakarca görevini yerine getiren çok kıymetli öğretmenlerimiz, bizlere hem anne hem baba hem öğretmen olmuşlardır. Memleketimizin inşasında, gelişmesinde ve büyümesinde en önemli görevi üstlenerek genç ve dinamik beyinlerin yetişmesini sağlamışlar, gelişmemize en büyük katkıyı yapmışlardır” dedi.

         

Emekli öğretmenler adına konuşma yapan Nihal Küçükosman’ın konuşmasının ardından emekliye ayrılan Küçükosman’a 19 Mayıs ilçe Kaymakamı Yavuz Güner tarafından hizmet şeref belgesi takdim edildi.

Program Hamidiye İmam Hatip Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan oratoryo, skeç, drama gösterilerinin ardından son buldu.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ÖĞRETMENLER, GÜNÜ, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı