Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 14:28 Bu haber 1823 kez okundu
 
ÖĞRENCİLERİMİZE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ
“Güvenli Okul ve Güvenli Eğitim” semineri düzenledi.
Eğitim Haberi
ÖĞRENCİLERİMİZE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ

19 Mayıs İlçe Kaymakamlığı tarafından 19 Mayıs İlçe Müftülüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdullah Tekelier, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan, muhtarlar, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

 

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner; “Eğitim ve Öğretim bizim için bir motivasyon kaynağıdır. Öğrenciyi okulda gördüğümüz zaman cıvıl cıvıl açıkçası çok seviniyoruz.

Öğrencinin güzündeki pırıltı gülümsemesi bize ayrı bir heyecan katıyor. Güvenli Okul ve Güvenli Eğitim' kapsamında gençlerimizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi için herkesin mücadele etmesi gerekir. Bu konuda Uyuşturucu ve zararları, güvenli internet kullanımı, çocuğa güvenli yaklaşım şekilleri ve ülkemizde son zamanlarda yaygınlaşan ve son derece önem arz eden bu konularla mücadele hakkında değerli öğretmenlerimize muhtarlarımıza okul müdürlerine bilgilendirme yapmak istedik. Ülkemizin geleceğine değer katacak olan çocuk ve gençlerimize başarılar dileriz”

19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdullah Tekelier ve 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Akdoğan tarafından çeşitli konularda bilgilendirme yapıldı.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİLERİMİZE, HEP, BİRLİKTE, SAHİP, ÇIKACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı