Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 17:44 Bu haber 2303 kez okundu
 
ÖĞRENCİLERİMİZ BİZLERE EMANETTİR
19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, eğitim öğretim yılı ile ilgili istişare toplantısı yaptı.
Gündem Haberi
ÖĞRENCİLERİMİZ BİZLERE EMANETTİR

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, başkanlığında Okul Müdürleri ve öğretmenler muhtarlar   ile 2019-2020 Eğitim Öğretim  okul güvenliği ile ilgili istişare toplantısı 19 Mayıs İlçe Müftülüğü konferans salonunda düzenlendi.

KAYMAKAM GÜNER “öğrencimiz bizlere  emanettir”.

19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner,”  Çocuklarımız Türk milletinin geleceği, Öğretmenlik fedakarlık ve özveri  isteyen bir iş . Çocuklarımıza  geleceğin mimarı, geleceğin doktorları, bilim adamları, sanayicileri olarak bakabiliyorsak bütün çocuklarımızın da bu görevleri üstlenmeleri için  gerekli donanıma sahip öğretmenler  tarafından hazırlanacak olduğunu biliyoruz. Eğitime baktığımızda,  çevre ilçeler ve Türkiye ortalamasının üzerinde bir başarıyı sağlayan ilçelerden biri. Bu başarı öğretmenlerimizin başarısı. Okullarımızın, annelerimizin, babalarımızın, velilerimizin başarısı. Diyerek, eğitim ve öğretimde etkili olan öğretmen, ailenin üstlendiği görevlere vurgu yaptı.

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol 2019-2020 Öğrenim yıllının hayırlara vesile olmasını diledi. Toplantıya 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutan vekili jandarma Başçavuş, Muharrem Ceylan,19 Mayıs ilçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç,19 Mayıs ilçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akgül ile muhtarlar okul müdürleri katıldı.

Beyzagül GÖREN 

 

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Beyzagül GÖREN
Etiketler: ÖĞRENCİLERİMİZ, BİZLERE, EMANETTİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı