Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 12:40 Bu haber 4302 kez okundu
 
ÖĞRENCİ DIŞINDA YOLCU ALMAYIN
19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ballıca 60. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda okul servisi araç şoförlerine yönelik trafik kültürünü oluşturmak ve güvenli sürücülük konusunda farkındalığın artırılması amacıyla eğitim semineri düzenlendi.
Eğitim Haberi
ÖĞRENCİ DIŞINDA YOLCU ALMAYIN

19 Mayıs İlçe Milli Eğitim taşımadan sorumlu Şube Müdürü Caner Can Koç,  “2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 2. dönemi hepimize hayırlı olsun. Kazasız belasız bir şekilde dönemi tamamlayalım inşallah. Bu süreçte sizlerden beklentimiz kurallara uymanızdır. Öğrenci dışında servisinize yolcu almayın, çocuklarımız bizlere ve size emanet. Güvenli sürüş ve temel trafik kurallarına mutlaka uyun, öğrenciler mutlaka emniyet kemerini taksınlar, bu yönde denetimlerimiz artacaktır ” dedi.

Seminerde 19 Mayıs Trafik Tescil Büro Amiri Orhan Övünç, Toplum Sağlığı Merkezi Hemşiresi Bahar Kul, İş Güvenliği Uzmanı Recep Ertürk seminer verdi. Programa 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Caner Can Koç, Osman Demirpençe, Milli Eğitim Taşımadan sorumlu Şefi Bilal Erdoğan ve servis şoförleri katıldı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİ, DIŞINDA, YOLCU, ALMAYIN,
Yorumlar
Haber Yazılımı