Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 17:34 Bu haber 4062 kez okundu
 
MÜHENDİS BELEDİYE MECLİS ÜYESİ A. ADAYI
31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri için Mühendis Orhan Aksoy, AK Parti'den Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.
Siyaset Haberi
MÜHENDİS BELEDİYE MECLİS ÜYESİ A. ADAYI

AK Parti 19 Mayıs ilçe teşkilatında gerçekleşen programda İlçe Başkanı Fatih Seven’e,  Belediye Meclisi Aday Adaylığı için dilekçesini teslim eden Aksoy, burada yaptığı konuşmada, "Allah niyetimize göre versin, çıkmış olduğumuz bu yolda bizlere hayırlar nasip eylesin. Tabi ki AK Parti iktidarının Türkiye için ne büyük hizmetler yaptığını, hangi noktalara taşıdığını sizler çok daha iyi biliyorsunuz. İstikrarın sürmesi,  19 Mayısımızın daha da gelişmesi için AK Partiye ihtiyacımız var. Amacımız sadece millete hizmet olacaktır. 19 Mayıs’ta doğup büyüyen biri olarak sorunlarımızı ve eksiklerimizi çok iyi biliyorum bu yüzden halka hizmet hakka hizmet diyerek güzide ilçe 19 Mayısımız için yola çıktım. Durmak yok yola hep birlikte devam diyerek bu kutsal görevi Saygıdeğer hemşehrilerimden emanet almak istiyorum. Öncelikle Ak partimize ve Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi.

 

Orhan AKSOY kimdir?

Orhan AKSOY 1984’ de SAMSUN da doğdu. İlk öğrenimini 2001 yılında Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde bitirdi. Lisans eğitimini 2002-2008 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Daha sonra İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alanlarında uzmanlık eğitimi aldı. Orhan AKSOY evli ve 3 çocuk babasıdır. Çalışma hayatına özel sektörde başlayarak Şeker Fabrikaları Çarşamba Müdürlüğü, Ondokuzmayıs Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı ve TEİAŞ 10. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğünde taşeron olarak iki yıl süre ile İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak hizmet verdi. Halen hissedarı olduğu Özel bir Şirkette Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Emre PİRİNÇÇİ
Etiketler: MÜHENDİS, BELEDİYE, MECLİS, ÜYESİ, A., ADAYI,
Yorumlar
Haber Yazılımı