Haber Detayı
19 Ekim 2018 - Cuma 09:34 Bu haber 7631 kez okundu
 
MEHMET SARI MUHTARLAR GÜNÜNDE ADAYLIĞINI AÇIKLADI
19 Mayıs İlçesi Mevsim-Bir Kundura İşletme Sahibi Mehmet Sarı 19 Ekim Muhtarlar Gününde Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı için adaylığını açıkladı.
Gündem Haberi
MEHMET SARI MUHTARLAR GÜNÜNDE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2019'un Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlere de, muhtar adayları şekillenmeye başladı.

 

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Sarı gazetemize yaptığı açıklamada; “19 Mayıs’ın incisi olan Cumhuriyet Mahallemiz için işini layıkıyla yerine getirebilecek, mahallemizi örnek mahalleler arasına sokabilecek, mahalle muhtarını seçmek boynumuzun borcudur. Ben biliyorum ki siz dürüst, sözüne sadık, vaatlerini yerine getiren, yerine getiremeyeceği şeyleri vaat etmeyen, vatandaşının hakkını yemeyen ve yedirmeyen, daima Hakk’tan ve halktan yana tavır koyan, her zaman ve her ortamda kendisinden hesap sorulmasını isteyebilecek kadar alnı açık, geçmişi temiz, kişilikli ve işinin ehli bir muhtar istiyorsunuz” dedi.

 

Muhtar Adayı Sarı açıklamasının devamında: “Bütün bunları bilen ve kabul eden biri olarak, Allah izin verirse gönül verdiğimiz hizmet aşkıyla Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı için aday olduğumu sizlere bildirmek istiyorum. Bu kapsamda sizlere kendimi tanıtmam gerekirse yıllardır, Cumhuriyet Mahallesinde ikamet etmekte olup daha önce 2004-2009, 2009-2014 yıllar arası 2 dönem muhtarlık hizmetinde bulunmuş bir kardeşinizim. Aynı zamanda ilçemizde 40 yıldır esnaflık yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Bu yolda üzerimize düşeni yapmak için desteklerinizi bekliyor, bize yol göstermenizi istiyor ve sizleri Allah’a emanet ediyorum. Bu vesileyle 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, hayırlı ve başarılı görevler diliyorum. Tüm Muhtarlarımıza saygılarımı sevgilerimi selamlarımı ve hürmetlerimi sunuyorum.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Berati ESMER
Etiketler: MEHMET, SARI, MUHTARLAR, GÜNÜNDE, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı