Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 19:06 Bu haber 1111 kez okundu
 
MAZBATAYI ALDI KOLLARI SIVADI
19 Mayıs ilçesi Mimar Sinan Mahallesi Muhtarlığına seçilen Abdullah Doğan (Alibey) mazbatasını alır almaz çalışmaya başladı.
Gündem Haberi
MAZBATAYI ALDI KOLLARI SIVADI

PARK BAHÇE ÇALIŞMASI ÇEVRE DÜZENLEMESİ

29 Mart 2019 yerel seçimlerinde Mimar Sinan Mahallesinde girdiği muhtarlık yarışını kazanan Abdullah Doğan, ilk olarak köy konağının çevre düzenlemesi ve temizliğini eşi ile birlikte yaptı.

MAAŞINI İHTİYAÇ SAHİBLERİNE BAĞIŞLAYACAK

Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Abdullah Doğan, “Mimar Sinan Mahalle halkına teşekkür ediyorum, bu görevi bize layık gördüler. Seçilmeden önce halkımıza verdiğimiz sözler vardı. Yol aydınlatma çalışmaları,3 ayda bir maaşımızı ihtiyaç sahiplerine bağışlamak, askere gidecek öğrencilere destek, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs verilmesi gibi bunları bir bir gerçekleştireceğiz. Tabi göreve başladığımız andan itibaren 61. Hükümetin Gençlik ve Spor Bakanı olan ilçemizin öz evladı Suat Kılıç ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun katkılarıyla yapılan köy konağımız tamamlanmış, halkımızın hizmetine açık durumda, çevre düzenlemesi temizliği eksik kalmış, bizde onu tamamladık” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Harun YAZICI
Etiketler: MAZBATAYI, ALDI, KOLLARI, SIVADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı