Haber Detayı
15 Haziran 2013 - Cumartesi 19:13 Bu haber 4773 kez okundu
 
LOVALET'TEN 1. YILA ÖZEL MUHTEŞEM KUTLAMA
Yaşam Haberi
LOVALET'TEN 1. YILA ÖZEL MUHTEŞEM KUTLAMA

 

Samsun'da açılışının 1. yılını dolduran Lovelet Outlet AVM, bunu muhteşem bir organizasyon ile kutladı.

1. yıla özel pasta kesimi yapılırken çeşitli aktiviteler ve gösterilerle bu coşku daha da arttı. Lovelet, şimdi 2. yılına ekibiyle bomba gibi hazırlanıyor

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi’nin 1. Yıl dönümü kutlaması mükemmel bir törenle gerçekleşti. Tüm Alışveriş merkezi yönetimi, çalışanları ve ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleşen tören birçok etkinlikle de renkli görüntülere sahne oldu.

Alışveriş Merkezi Müdürü H.Barış Özcan’ın açılış konuşması ile başlayan tören de Kar Savunma Ve Güvenlik Sistemleri Temsilcisi Onur Kaan Bilecik, All Services Temizlik Şirketi temsilcisi İsmail Öz, Yeni Çağ Asansörleri ve Yürüyen Merdiven Sistemleri temsilcisi Adem Aktaş ve Özsa Enerji Sistemleri temsilcisi Cihangir Özdemir’e katkılarından ve 1. Yıl boyunca gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı plaket takdim edildi.

SAMSUN'U DEĞİL KARADENİZ'İ KUCAKLIYOR

Lovelet Outlet olarak sadece Samsun’a değil tüm Karadeniz’e hizmet verdiklerini dile getiren Lovelet Outlet AVM Müdürü H.Barış Özcan, "Kurulduğumuz günden bu güne konseptimiz ve hizmet anlayışımız ile sadece Samsun’u değil tüm Karadeniz’i kucaklayan bir anlayışta hizmet verdik. Kuruluşumuzdan sonra talihsiz bir kaza yaşadık ancak biz kazadan sonra tekrar ayağa kalkmasını bildik ve hizmetimize kaldığımız yerden devam ettik. 1 yıl boyunca hiç durmadan, yılmadan, özveri ile çalışan ekibime de buradan teşekkürlerimi sunarım. Son olarak da, 1. yılımızı doldurduğumuz bu günde, yaz sezonunun başlamasıyla da yeni sürprizler ve Samsun’da hiç görülmemiş etkinliklerin hazırlıkları içinde olduğumuzu bilmenizi isterim” diye konuştu.

1. YILA ÖZEL PASTA KESİLDİ

Konuşmanın ardından pasta kesimine geçen Alışveriş Merkezi yönetimi, pastasını tüm mağaza çalışanları ve yöneticileriyle beraber ziyaretçiler eşliğinde kesti. Yoğun kalabalığa tanık olan Lovelet Outlet, havai fişek gösterisi ve Dj pati eşliğinde hiç unutulmayacak mutlu dakikalara sahne oldu.

BABALAR GÜNÜ'NDE İMZA GÜNÜ

1. Yıl dönümü kutlamalarının ilk startını pasta töreni ile veren Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi, ara vermeden hazırlıklarını sürdürüyor. Lovelet Outlet,   16 Haziran Pazar, Babalar Günü için bir imza günü planladı. İmza gününde Safiye Soyman &Faik Öztürk’ü konuk edecek Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi’nde çoşku tüm hızıyla devam ediyor. Safiye &FAİK Öztürk imza gününün ardından 26 Haziran Çarşamba günü de, son günlerin en popüler ismi Gülşen’i evinde ağırlayacak. 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: lovaletten, 1, yila, özel, muhteşem, kutlama
Yorumlar
Haber Yazılımı