Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 16:45 Bu haber 2090 kez okundu
 
KÖSEDİK OKULU’NDAN YIL SONU ETKİNLİĞİ
Kösedik İlk ve Orta Okulu tarafından hazırlanan yıl sonu etkinliği okul bahçesinde gerçekleştirildi.
Eğitim Haberi
KÖSEDİK OKULU’NDAN YIL SONU ETKİNLİĞİ

Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan program öğrencilerin şiir okumaları, tiyatro ve hazırladıkları gösterileriyle devam etti.

Kösedik İlk ve Orta Okulu tarafından  hazırlanan yıl sonu etkinliği 19 Mayıs İlçe Kaymakamı Yavuz Güner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, İlçe Garnizon Komutanlığı, Okul Müdürleri, Daire Amirleri, Öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Okul Müdürü Cansel Söylevi yaptığı konuşmada, “Okullarımız çocuklarımızı hayata ve geleceğe hazırlayan eğitim ve öğretimin temel taşıdır. Öğrencilerimiz bir yıl boyunca akademik, sportif ve sosyal yönlerden kendilerini geliştirmekte zaman zaman da kendilerini çeşitli faaliyet ya da yarışmalarla göstermektedirler” dedi.

Yaklaşan anneler günü ile ilgili de açıklama yapan Söylevi, “Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et deseler; anneler diye cevaplayacağımız, sadece iyi günümüzde değil, en kötü günümüzde yanımızda olan annelerimiz bizim için senenin bir günü değil her an aklımızda ve kalbimizdeler. Bu vesileyle bütün annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Program okul içerisinde sunulan sergi ve kütüphane açılışı ile sona erdi.

EMİN KADİR BARIŞ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: KÖSEDİK, OKULU’NDAN, YIL, SONU, ETKİNLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı