Haber Detayı
11 Aralık 2016 - Pazar 11:15 Bu haber 2555 kez okundu
 
KAYMAKAM ŞEN’E VEDA YEMEĞİ
Rize Vali Yardımcılığına atanan 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen’e veda yemeği düzenlendi.
Gündem Haberi
KAYMAKAM ŞEN’E VEDA YEMEĞİ

Yaklaşık 2,5 yıldır Samsun’un 19 Mayıs İlçesinde görev yapmakta olan Abdullah Şen’e Rize Vali Yardımcılığına tayini dolayısıyla veda yemeği düzenlendi. Programa 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Garnizon Komutanı Abdullah Tekelier, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Kuyu, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Aydın Mısırlıoğlu, Mahalle Muhtarları, daire amirleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.
İlçedeki görev süresince yapmış olduğu çalışmalara, özellikle 15 Temmuz ve sonrasında ki 27 günlük nöbetlerde halkı motive eden konuşmalarından dolayı kendisine teşekkür eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu;’’ Rize’deki görevinin ardından çok daha iyi yerlerde görev alacağına inancımız tam. Ülkemizin bu şekilde alt yapısı sağlam, Türk-İslam örf ve adetlerini çok iyi yorumlayabilen üst yöneticilere ihtiyacımız var ki bir daha 15 Temmuzları yaşamayalım.’’ dedi.
Kavgası olmayanın davası olmaz
 ‘Problemsiz bürokrat olmayı hiç hedeflemedim.’ diyen Kaymakam Abdullah Şen;’’ Benim hayat şiarım şudur; ‘Kavgası olmayanın davası, davası olmayanın adamı olmaz.’ Davası olmayan bürokratlar yüzünden 15 Temmuz meselelerini yaşadık. Tek davaları menfaatleri olduğu için, akıllarını, ruhlarını kiraladıkları için, bu insanlar nereye hizmet etmediklerini bilmeden sonlarını hazırladılar.’’ dedi.
Belediye Başkanımız Bu İlçe için şanstır.
Görev sürem boyunca Belediye başkanımızla çok uyumlu bir çalışmamız oldu. Kendisi bu ilçe için şanstır. En güzel örnek, bu ilçeye doğalgazın kazandırılması Başkan Osman Topaloğlu’nun eseridir. dedi.
Cumhurbaşkanımızın memleketinde görev almış olmam beni heyecanlandırıyor’ diyen Kaymakam Şen; ‘’ Cumhurbaşkanımızla yılda birkaç kez yüz yüze karşılaşacak olmam, tokalaşacak olmam, beni heyecanlandırıyor.’’ dedi.
Türkiye’ye Örnek Bir İlçe
’19 Mayıs İlçesinde Türkiye’ye örnek olacak bir harmoni var ‘diyen Kaymakam Abdullah Şen, "19 Mayıs benim için önemli bir yerdir. Birçok anılarım ve hatıralarım oldu. Bende artık sizin bir kardeşinizim, görevim boyunca benden hiç bir desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Ben sizlere hakkımı helal ediyorum, sizlerde bana hakkınızı helal edin" dedi
Programın sonunda 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Kaymakam Abdullah Şen’e 19 Mayıs’ın simgesi olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti temalı 3 boyutlu tablo hediye etti.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Adil ATICI
Etiketler: KAYMAKAM, ŞEN’E, VEDA, YEMEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı