Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 14:53 Bu haber 2375 kez okundu
 
KARGİF’TE MURATOĞLU DÖNEMİ
Karadeniz Genç İş Adamları Federasyonu Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu oldu.
Gündem Haberi
KARGİF’TE MURATOĞLU DÖNEMİ

Samsun’un Terme İlçesinde yapılan Karadeniz Genç İş Adamları Federasyonu Genel (KARGİF) Kurulunca yeni dönem başkanı Bafra Giad Kurucu başkanı 1.ve 2nci dönem başkanlıkları yapmış Yavuz Selim Muratoğlu oldu.

Samsun Giad, Fatsa Giad, Bartın Giad, Bafra Giad, Terme Giad, Ordu Giad, Yomra Giad, Giresun Giad ve Bulancak Giad'ın oluşturduğu Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’na (TÜGİK) bağlı derneklerden oluşan Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu seçimlerinde önceki dönem başkanı Levent Özden bayrağı Yavuz Selim Muratoğlu’na teslim etti.

Başkan Muratoğlu; “Hedef ve sorumluluklar çerçevesinde tüm Karadeniz’de faaliyet gösteren derneklerin birlik ve beraberliğini sağlamak için yola çıkan, hep birlikte proje üretip tüm ülkeye örnek olacak ekonomik ve istihdam alanında faaliyetler başlatmak için elimizi taşın altına koyuyoruz” dedi.

Aynı zamanda Çarşamba yeni kurulan Çargiad (Çarşamba Genç İş adamları Derneği) Genel Kurulca Federasyon bünyesine kabul edildi. Daha güçlü ve daha fazla dernek yapısıyla bölgede STK'ların gücünü yakinen htirecek olan KARGIF federasyonu bağlı olduğu TUGİK (Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu) ile birlikte ülkemizin potansiyellerinden hedeflerine çözüm odaklı projeleri ile ses getirecek çalışmalar yapacak ve var gücüyle çalışacaktır.

HABER MERKEZİ

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: KARGİF’TE, MURATOĞLU, DÖNEMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı