Haber Detayı
05 Mayıs 2020 - Salı 12:46 Bu haber 4092 kez okundu
 
KARAOSMAN'DAN 19 MAYIS'A MÜJDE
Ballıca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Odası Başkanı Tuncay Karaosman, “Yoğun uğraşlar sonucu, ilçemize kazandırdığımız esnaflarımızın sabırsızlıkla beklediği halk bankası şubesini ilçemize hayırlı olsun. Bugünlerde açılması beklenen halk bankası 19 Mayıs Şubesi koronavirüs nedeni ile ertelendi. Kısa bir zaman diliminde banka ilçemizde faaliyette olacaktır” dedi.
- Haberi
KARAOSMAN'DAN 19 MAYIS'A MÜJDE

19 Mayıs İlçesinde Ballıca  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif  odası Başkanı Tuncay Karaosman, İlçemizde ticari faaliyetlerini devam ettirmekte olan işletmelere tüketici kredileri hariç ek 25 Bin TL kredi  verildiğini söyledi.

 

25 BİN TL KREDİ DESTEĞİ

Ballıca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif odası Başkanı Tuncay Karaosman,  "Şu anda bize başvuru yapan esnafımıza 'Nefes projesi' adı altında Halk Bankası vasıtasıyla Ballıca kredi Kefalet Kooperatifi olarak kredi vermekteyiz. Bu yıl içeresinde dağıttığımız kredi limitimiz 9.5 Milyon liraydı. Esnafımıza bu parayı halk bankası aracılığıyla dağıttık. Şimdi ise korana virüs nedeniyle zor günler geçiren esnafımıza ek 25 bin TL kredi desteği veriyoruz. Şu an itibariyle 100 esnaf arkadaşımız başvuru yaptı, dosyalarını inceleyip, hak sahiplerine paraların ödemesini yapacağız. Nefes projesi bir nebze olsun esnafımızı rahatlattı. İnşallah bugünleri atlatacağımızı inanıyorum. İyi günler bizi bekliyor, herkese sağlıklar diliyorum" dedi

 

İLÇEMİZE BİR MÜJDE

Ballıca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Odası Başkanı Tuncay Karaosman, “Yoğun uğraşlar sonucu, ilçemize kazandırdığımız esnaflarımızın sabırsızlıkla beklediği halk bankası şubesini ilçemize hayırlı olsun. Bugünlerde açılması beklenen halk bankası 19 Mayıs Şubesi coronavirüs nedeni ile ertelendi. Kısa bir zaman diliminde banka ilçemizde faaliyette olacaktır” şeklinde konuştu.

HARUN YAZICI

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Editör
Etiketler: KARAOSMAN'DAN, 19, MAYIS'A, MÜJDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı