Haber Detayı
22 Ekim 2018 - Pazartesi 17:10 Bu haber 1600 kez okundu
 
KARADUMAN'IN KULAĞINA EZAN OKUDUĞU BEBEĞE YAĞIZ İSMİ VERİLDİ
Ev sohbetlerine devam eden Başkan Hakan Karaduman, 19 Mayıs İlçesinde gerçekleştirdiği programda misafir olduğu evde Büşra - Emre Büyükbaş çiftinin iki günlük bebeklerinin kulağına ezan okudu.
Siyaset Haberi
KARADUMAN'IN KULAĞINA EZAN OKUDUĞU BEBEĞE YAĞIZ İSMİ VERİLDİ

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ilçelerde ev sohbetlerine devam ediyor. Geçen hafta ilk olarak Kavak'ta ev sohbetlerine katılan Başkan Karaduman, ardından 19 Mayıs ve Terme ilçelerinde vatandaşların evlerine misafir oldu. Gittiği ilçelerde önce vefa ziyaretleri yapan Başkan Karaduman, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bu hafta 3 günde 3 ilçede 50 ev ziyareti gerçekleştirdi.

 

15 İl Yönetim Kurulu üyesiyle birlikte 19 Mayıs İlçesine giden Karaduman, gerçekleştirdiği ev ziyareti sırasında ilginç an yaşandı. Aynı akşam iki eve misafir olarak vatandaşlarla bir araya gelen Karaduman, Büşra-Emre Büyükbaş çiftinin iki günlük bebeklerinin kulağına ezan okudu. Karaduman'ın kucağına alarak her iki kulağına da ezan okuduğu bebeğe Yağız ismi verildi. AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun da bulunduğu ziyarette anne ve babayı tebrik eden Karaduman, "Allah bağışlasın" dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör: Harun YAZICI
Etiketler: KARADUMAN'IN, KULAĞINA, EZAN, OKUDUĞU, BEBEĞE, YAĞIZ, İSMİ, VERİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı