Haber Detayı
21 Ağustos 2017 - Pazartesi 20:57 Bu haber 1732 kez okundu
 
KARAASLAN KONGRE SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ
“BİZ YÜK ALMAYA GELDİK” Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan devam eden kongre süreci dolayısı ile 19 Mayıs ilçe teşkilatı ile buluştu.
Siyaset Haberi
KARAASLAN KONGRE SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’a ziyaretleri boyunca Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Başkan Yardımcıları ve Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe eşlik etti. İlçe Başkanlıklarında düzenlenen toplantılarda hemşehrileri ile bir araya gelen Karaaslan; teşkilat çalışmaları ve devam eden kongre süreci hakkında bilgi aldı.

 

KARAASLAN; ”PARTİMİZİN İLKELERİ İLE GELECEĞE YÜRÜYORUZ”

 

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Bugün İlçelerimizde teşkilatımızın her kademesinde görev yapan dava arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Kongre sürecimiz devam ederken ilçe teşkilatlarımızla buluşalım ve süreci değerlendirelim istedik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarını teşkilatlarımız paylaştık. Bu ülkenin lideri aynı zamanda partimizin lideri Sayın Cumhurbaşkanımızın omuzundaki yükün bir parçasını almak bizler için çok önemli. O yükü alır ve o yükü paylaşırsak  hedeflerimize  başarıyla ulaşabiliriz. Biz ilkelerin partisiyiz aynı zamanda. Bu ilkelerle birlikte geleceğe yürüyoruz. Bugün AK Parti siyasetinin Türkiye’ye vaat ettiği hedefler çok önemli. Çalışmalarımıza bu bilinçle devam etmeliyiz. Devam eden kongre sürecimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: KARAASLAN, KONGRE, SÜRECİNİ, DEĞERLENDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı