Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 10:09 Bu haber 4349 kez okundu
 
KIR DÜĞÜN SALONU PROJESİ BAŞLADI
19 Mayıs Belediyesi, yaz aylarında yoğunluk kazanan düğün organizasyonlarına yönelik 1000 kişilik Kır Düğün Salonu Projesinde çalışmalar başladı.
Gündem Haberi
KIR DÜĞÜN SALONU PROJESİ BAŞLADI

Dereköy Mahallesinde 1500 m2 alan içerisinde Kır Düğün Salonu projesini hayata geçiren 19 Mayıs Belediyesi gerçekleştirdiği ihalenin ardından yüklenici firmaya yer teslimi yapıp çalışmalara başladı.

150 m2 kapalı alanında ise gelin odası, pasta odası, Wc’ler ve kafeteryanın bulunduğu proje 60 gün içerisinde tamamlanacak.

Proje hakkında açıklamalarda bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Her geçen gün 38 mahallesi ile değişen ve gelişen ilçemize yakışır yeni bir düğün salonu daha kazandırarak halkımızın ihtiyacını karşılayacağız. Hemşehrilerimizin daha rahat ve nezih bir ortamda mutluluğa adım atmalarını sağlamak adına ilçemiz Dereköy Mahallesinde bulunan eski Dereköy Kafe olarak bilinen alanı halkımızın talebi doğrultusunda Kır Düğün Salonu olarak yeniden düzenliyoruz. Projemizi 60 gün içerisinde tamamlayıp, hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Kaynak: (19 Mayıs Gazetesi) - 19 Mayıs Gazetesi Editör:
Etiketler: KIR, DÜĞÜN, SALONU, PROJESİ, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı